Najbliższe promocje :

Urlopy!
p. dr Cezara Żmijewska 30.07 - 20.08!

Urlopy!
p. dr Wyganowska 18.07 - 25.08!

Zabieg usunięcia złogów w trakcie innego zabiegu gratis

Dentysta poznań NFZ

Stomatologia - Estetyka - Protetyka - Zadbaj o swoje zdrowie!

Zdrowie zębów i jamy ustnej to poważne zagadnienie przy prawidłowym rozwoju dziecka. Dlatego by prawidłowo zadbać o Twoją pociechę, warto regularnie kontrolować stan uzębienia, i wcześnie wykrywać ubytki.

W naszym gabinecie pracują wykwalifikowani lekarze, specjaliści w dziedzinie stomatologii dziecięcej. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko otrzymuje opiekę na najwyższym poziomie.

Nasz gabinet oferuje nastęujące usługi w dziale : stomatologia dziecięca.

Stomatologia dziecięca
 a) leczenie próchnicy zębów u dzieci met. ART ( Atraumatic Restorative Treatment) narzędziami
      ręcznymi bez użycia wierteł
 b) kolorowe kompozyty do wypełnień w mlecznych zębach (dziecko wybiera sobie kolor wypełnienia,
      do wyboru: zielony, czerwony, niebieski, żółty, fioletowy, pomarańczowy)

Artykuły dla pacjenta

Gabinet stomatologiczny COMPLEXDENT posiadający swoją siedzibę w Poznaniu na Ratajach w “Orlim Gnieździe” na Osiedlu Lecha prowadzony jest przez specjalistów ze stopniem dr nauk medycznych. Wykonujemy kompleksowe leczenie dentystyczne w zakresie protetyki i implantoprotetyki. Ponadto w w/w gabinecie przeprowadzane są zabiegi w dziedzinie periodontologii, polegające na przykład na pokrywaniu pojedynczych i mnogich recesji dziąsłowych, resekcji oraz inne zabiegi z zakresu mikrochirurgii dentystycznej. Placówka wyposażona jest w mikroskop endodontyczny pozwalający przeprowadzać leczenie kanałowe pod kontrolą wzroku a nie “po omacku”, usunąć złamane narzędzie tkwiące w kanale, wyleczyć perforację w kanale czy przeprowadzić rewizję leczenia endodontycznego, w przypadku kiedy leczenia pierwotne nie zakończyło się sukcesem. Nie pozostawiamy także dzieci bez opieki. Dla maluchów proponujemy leczenie próchnicy metodą “bez wiertła”, a wizytę staramy się uatrakcyjnić nagrodą ze słynnej tajemnej skrzyni Harry Pottera. Prowadzimy również leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych.

Dentysta poznań NFZ